Author: n***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Color: Mint Blue
Size: one-size
Price: £1.11
Original Price: £1.78
| Material | Carborundum |
| Pattern Type | Colorblock |
| Features | Portable |
| Power Supply | None |
| Color | Mint Blue |
| Type | Cuticle Tools |
| Batteries Included | No |
| Length | 8.9 in |
| Width | 2.8 in |
| Height | 0.6 in |
| SKU | sb2303223128657027 |
Author: n***6
Date:
Review: Great !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Color: Mint Blue
Size: one-size
Author: l***8
Date:
Review: Perfect for the usage.
Color: Mint Blue
Size: one-size
Author: s***9
Date:
Review: Great foot file to use on heels and hard skin.
Color: Mint Blue
Size: one-size
Author: r***1
Date:
Review: Excellent value!!! Love SHEIN!! Anyone else???? Please like if you do!😜❤️❤️❤️
Color: Mint Blue
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.